Operator productie

Offer published on 28 05 2024
Location :
Zalau, Salaj, Romania
Job Category :
Production
Contract Type :
Regular

Description

    Descrierea jobului

    • Verificarea utilajelor de producție și a elementelor de siguranță pentru a se asigura că acestea sunt în parametrii optimi de funcționare;
    • Deservirea utilajului de producție pentru a asigura funcționarea continuă a acestuia pe toată durata schimbului, în vederea realizării volumelor planificate și atingerii indicatorului de calitate stabilit;
    • Raportarea către superiorul direct, a problemelor de natură organizatorică, siguranță sau sănătate apărute în timpul procesului de producție.

    Candidatul Ideal

    • Absolvent școală profesională/liceu;
    • Disponibilitate pentru a lucra 3 schimburi, în flux continuu;
    • Rezistență la efort fizic, dexteritate, îndemânare;
    • Orientare spre obținerea de rezultate și lucru în echipă;
    • Cunoștințe dе utilizare a calculatorului (nivel începător) reprezintă avantaj.

    Te-am convins? Hai să îți povestim ce avantaje vei avea:

    • Primă de performanță lunară;
    • Tichete de masă și subvenție pentru masa de prânz;
    • Deducerea parțială a costurilor de vacanță;
    • Deducerea costurilor de transport;
    • Spor de vechime în companie, de noapte, de weekend și sărbători legale, etc;
    • Asigurare medicală privată;
    • Asigurare de viață;
    • Salariu competitiv (bazat pe performanță), prime fixe, ajutoare și bonusuri stabilite prin CCM;
    • Stabilitate și dezvoltare profesională.